Кръжок по Конституционно право в СУ

Какво ново в света на правото?

Re: Кръжок по Конституционно право в СУ

от andrea » Пон Ное 09, 2009 10:00 am

Здравейте, колеги!

Кръжока по конституционно право е вече факт (nod) Сбирките се осъществяват обикновено в сряда или четвъртък от 18 часа в конферентната зала на Ректората, като предварително датите биват уточнени от организационния екип.

Успех на кръжока и всички ни :) Дерзайте колеги и заповядайте в сряда 11 ноември от 18 часа, защото ще се проведе втората сбирка този път с гостуващ лектор (tongueout)

от nikomax » Нед Ное 22, 2009 11:03 pm

Здравейте! Само да попитам, мога ли да се включа в кръжока при условие, че не съм студент в СУ, а в УНСС?

от andrea » Сря Ное 25, 2009 10:23 am

Разбира се, ограничения няма, доколкото знам (tongueout). Колкото повече, толкова по-весело (wink) До момента в групата са включени студенти от СУ и НБУ. Заповядайте на 3 декември от 18 часа в конферентната зала на СУ, официален гост ще бъде Хорхе Фуентес - посланик на Р.Испания в България.

от valour_bearer » Нед Дек 13, 2009 11:08 pm

Здравейте колеги,

бихте ли ми дали малко повече информация относно кръжока по конституционно право относно начина, по който протичат занятията, мястото и часа на провеждането им, начина за записване и разбира се датата на следващата среща на участниците в кръжока.

Благодаря предварително!

Предишна