Относно изпита по МПП

Субекти на международното право. Международни договори. Международноправни санкции. Международноправни отрасли.

Разработки по МПП

Източници на МПП

Re: Относно изпита по МПП

от pebbles » Нед Яну 27, 2008 3:31 pm

по парламентарно право има дата в сесията,но не я знам.а това за препоръките се отнася за 2ри поток,които са при Видин-там изпитват и двамата,а материалът е доста обемен в учебника...за час какво по-напред да се напише? (!)ако някой разбере за по-ранно излагане на резултатите по МО преди 31,моля да информира! (smile)

от peter877 » Нед Яну 27, 2008 5:55 pm

по парламентарно право има дата в сесията,но не я знам. сигурна ли си като разбереш съобщи на всички предварително благодаря

от Lady_Croft » Нед Яну 27, 2008 6:05 pm

Пиши на кирилица, моля (smile)
И аз предварително благодаря (wink)
Аватар
Модератор

от northern-star » Нед Яну 27, 2008 11:18 pm

Впрочем коментираме Парламентарното в секция за МПП, направо е неоткриваемо!
Та, ние хубаво си благодарим един на друг, но да се намери някой да даде и информация, най-добре ще е :)
Аватар

от pebbles » Пон Яну 28, 2008 11:30 am

доколкото знам трябваше да се раберете с Близнашки.надявам се,че колегите нямат нищо против,че се пише за парламентарно в този топик и не виждам защо да имат...по мпп доколкото разбрах Видин е казал,че ЕВЕНТУАЛНО може да изпитва преобладаващо на въпроси от обща част-т.е.неговия учебник и държи да сме си чели всичките хиляда конвенции от новата нормативна база-нищо странно!

от mariana » Пон Яну 28, 2008 12:02 pm

Парламентарното право е утре-29.01.....съжалявам,ако и твърде късно за инфото....но сега прочетох въпроса.

от liv » Пон Яну 28, 2008 12:42 pm

Някой има ли информация за отпадащите въпроси по МПП (за изпита при проф. Видин).И какви са тези факултативни въпроси,за които се говори? (thinking)

от pebbles » Пон Яну 28, 2008 3:59 pm

колеги,отпадащи въпроси няма в този смисъл.въпроси 3,4,66,71,72 и 73 са факултативни-ако се изтеглят,могат да се сменят,но при колебание за оценката могат да ви зададат въпроси на тях,така че-бегъл прочит.това е моята инфо от достоверен източник.

от pebbles » Пон Яну 28, 2008 4:30 pm

оценките по мо са излезли....

от liv » Пон Яну 28, 2008 6:51 pm

Благодаря за информацията pebbles.А знаеш ли нещо за 49,50,51-защото и за тях чух,че са факултативни?

ПредишнаСледваща